Autojeřáby Dašek

Vladislavova 387, 269 01 Rakovník, tel.: 313 517 428, email: autojeraby@rakovnicko.com


Dašek, Josef Dašek | Vladislavova 387 | 269 01, Rakovník

Bookmark and Share
Úvod -> O nás

Jeřábnické práce a půjčovna jeřábu 

Jeřábnické práce s mobilními autojeřáby

Poptáváte jeřábnické práce? Autojeřáby Dašek z Rakovníku pro vás mají profesionální řešení za příznivé ceny. Zajistíme jeřábnické práce v jakémkoliv rozsahu pro firmy i jednotlivce. Potřebujete autojeřáb s kvalifikovanou a zkušenou obsluhou? Neváhejte nás kontaktovat. Nejčastěji působíme v regionu Rakovník, Slaný, Beroun, Kladno, Žatec, Louny a okolí. Autojeřáb však přistavíme kamkoliv v České republice.

Půjčovna autojeřábů Dašek působí na trhu od roku 1992. Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti s obsluhou mobilních jeřábů. Zaručujeme odborný přístup a dodržení pravidel bezpečnosti práce. Kvalifikovaně posoudíme váš projekt a navrhneme optimální využití autojeřábu. Stanovíme přesný pracovní postup a podrobně s ním seznámíme obsluhu autojeřábu. Pomůžeme vám vybrat vhodný typ stroje podle nosnosti a manipulačního rozsahu. Půjčujeme autojeřáby s nosností 8 až 55 tun, s manipulačním dosahem do 55 metrů. 

Uvažujete o pronájmu mobilního jeřábu? Zajímají vás ceny pronájmu autojeřábů a další informace o autojeřábech? Přečtěte si následující stručný text. Dozvíte se zde, kde si autojeřáby půjčit, při kterých příležitostech se vám pronájem autojeřábů vyplatí i jakou mají autojeřáby nosnost a dosah a jestli se hodí pro vaše potřeby.

Autojeřáby – pronájem autojeřábů

Plánujete stavbu či rekonstrukci většího objektu, kde budete potřebovat využít mobilní jeřáb? Nejvýhodnější řešení je pro vás krátkodobý pronájem autojeřábu. Jeřábnické práce dobře využijete při montážích střech a konstrukcí, přenosu těžkých břemen nebo při stavbách a opravách budov. Kde si autojeřáby půjčit? Spolehlivé autojeřáby s manipulačním dosahem až 50m a nosností až 55 tun vám půjčí např. spolehlivá česká firma Autojeřáby Dašek, která sídlí v Rakovníku.

Autojeřáby Dašek

Tato firma vlastní v současné době 6 mobilních jeřábů s různými parametry. Detailní informace o jednotlivých autojeřábech najdete v sekci Pronájem autojeřábů. Pronájem všech autojeřábů je poskytován včetně kvalifikované obsluhy. Autojeřáby firmy Dašek si můžete po dohodě pronajmout jak na několik hodin, tak i na několik dní či týdnů. Záleží na vašich potřebách. Všechny naše nabízené autojeřáby jsou v perfektním technickém stavu, pravidelně procházejí přísnou revizí. Stejně tak se můžete plně spolehnout na naše jeřábníky.

Ceny, referencekontakty 

Jeřábnické práce – Rakovník

Česká firma Autojeřáby Dašek nabízí profesionální jeřábnické práce v oblasti Rakovník – Slaný – Beroun – Kladno – Louny a okolí. Máme široký vozový park – různé typy jeřábů. Rádi vám pomůžeme s výběrem ideálního jeřábu pro vaše potřeby. Maximální nosnost našeho největšího jeřábu je 55 tun a dosah až 55 metrů. Sami jeřábnické práce provedeme nebo fungujeme také jako půjčovna jeřábů. Jeřáb přistavíme kamkoliv v České republice. Kontaktujte nás

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
slide-out-01

Pět mobilních autojeřábů: 

Nosnost jeřábů se pohybuje v rozmezí 8–55 tun, manipulační rozsah do 55 metrů.
Půjčíme vám autojeřáb i s obsluhou kdekoliv.
Nejčastěji půjčujeme autojeřáby v oblasti Rakovník – Slaný – Beroun – Kladno – Žatec – Louny

slide-out-02

Pronájem autojeřábu za přijatelné ceny. Samozřejmou součástí pronájmu je odborné poradenství, doprovodný servis a kvalifikovaná obsluha pronajatého zařízení.

Autojeřáby vám půjčíme na pár hodin i na několik dnů. Pro vaši zakázku vybereme autojeřáb nejvhodnějšího typu. 

slide-out-03

Dašek Josef
Vladislavova 387, 269 01 Rakovník
Pobočka: Pražská ulice, Žatec

IČO: 64739678
DIČ: 7307311187

Tel.: 313 517 428
Fax: 313 511 468
Mobil: 602 388 552, 602 357 246

e-mail: autojeraby@rakovnicko.com