Autojeřáby Dašek

Vladislavova 387, 269 01 Rakovník, tel.: 313 517 428, email: autojeraby@rakovnicko.com


Dašek, Josef Dašek | Vladislavova 387 | 269 01, Rakovník

Bookmark and Share
Úvod -> Nabídka autojeřábů

Všechny naš autojeřáby nabízíme k pronájmu za přijatelné ceny. V následné fotogalerii si můžete vybrat z několika typů autojeřábů, které se liší nosností a manipulačním rozsahem. Autojeřáby jsou vhodné k mnoha činnostem, se kterými si bez nich těžko poradíte – montáže či demontáže velkých objektů, výškové práce, montáže vazníků či střešních panelů apod.

Půjčovna Autojeřábů – Rakovník, Slaný, Beroun a okolí

Naše půjčovna autojeřábů pronajímá spolehlivou a prověřenou techniku za výhodných cenových podmínek. Samozřejmou součástí pronájmu autojeřábu je odborné poradenství, doprovodný servis a kvalifikovaná obsluha pronajatého zařízení.

Při stavbách, rekonstrukcích, montáži střech a manipulaci těžkých břemen se neobejdete bez kvalitního autojeřábu. Nabízíme vám výhodné krátkodobé pronájmy autojeřábů se zkušenou profesionální obsluhou. Půjčovna autojeřábů Dašek z Rakovníku vám zapůjčí mobilní jeřáb na několik hodin, dnů i týdnů. Poskytujeme služby firmám i jednotlivcům.

Nabízíme k zapůjčení spolehlivé technicky prověřené autojeřáby s nosností 35 až 80 tun a s manipulačním dosahem do 55 metrů.
Autojeřáby Dašek disponují těmito mobilními jeřáby: GMK 2035, GMK 3050, GMK 3055, DEMAG AC 80-2. Všechny stroje jsou v bezvadném technickém stavu a pravidelně je kontrolujeme. Poradíme vám s výběrem vhodného autojeřábu, odborně posoudíme váš stavební projekt a navrhneme výhodné řešení s ohledem na časovou a finanční úsporu. Kvalifikovaně stanovíme pracovní postup tak, abychom předešli technickým problémům a komplikacím.

Pro každou zakázku ten správný autojeřáb

Náš vozový park čítá celkem pět mobilních jeřábů:

K pronájmu nabízíme tyto autojeřáby:

autojeřáb Grove GMK 3055 autojeřáb Grove GMK 2035
Grove GMK 3055 Grove GMK 2035 GMK 3050 Demag AC 80-2
Technický list
Technický list  
Technický list  

Nosnost jeřábů se pohybuje v rozmezí 8–55 tun, manipulační rozsah činí až 55 metrů. Pro konkrétní jeřábnické práce vždy doporučíme nejvhodnější autojeřáb.

Autojeřáby v bezvadném technickém stavu

Technický stav pronajímaných autojeřábů průběžně kontrolujeme. Pravidelné revize jsou pro nás klíčem k perfektnímu stavu vozidel a následné spokojenosti všech našich zákazníků.

Pronájem autojeřábů podle vašich potřeb

Autojeřáby vám půjčíme na pár hodin i na několik dnů. Pro vaši zakázku vybereme autojeřáb nejvhodnějšího typu. Připravíme nejefektivnější strategii pro realizaci vašeho zadání. Kontaktujte nás. Navrhneme vám další postup a sdělíme cenu za pronájem.

Ukázka manipulace s velmi těžkými břemeny

Krátkodobý pronájem jeřábů

Jeřáby vám rádi půjčíme na pár hodin i na několik dnů či týdnů. Záleží na vašich potřebách. Jeřáb vám přistavíme, kam si řeknete a v dohodnutý termín si pro něj opět přijedeme. Ať už potřebujete autojeřáb pro montáž či demontáž střechy nebo jiné výškové práce, naše jeřáby jsou vám k dispozici. Navíc vám pomůžeme vybrat ten optimální jeřáb s ideální pohyblivostí, dosahem i nosností. Vybrat si můžete z našich šesti autojeřábů. Kontaktujte nás

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
slide-out-01

Pět mobilních autojeřábů: 

Nosnost jeřábů se pohybuje v rozmezí 8–55 tun, manipulační rozsah do 55 metrů.
Půjčíme vám autojeřáb i s obsluhou kdekoliv.
Nejčastěji půjčujeme autojeřáby v oblasti Rakovník – Slaný – Beroun – Kladno – Žatec – Louny

slide-out-02

Pronájem autojeřábu za přijatelné ceny. Samozřejmou součástí pronájmu je odborné poradenství, doprovodný servis a kvalifikovaná obsluha pronajatého zařízení.

Autojeřáby vám půjčíme na pár hodin i na několik dnů. Pro vaši zakázku vybereme autojeřáb nejvhodnějšího typu. 

slide-out-03

Dašek Josef
Vladislavova 387, 269 01 Rakovník
Pobočka: Pražská ulice, Žatec

IČO: 64739678
DIČ: 7307311187

Tel.: 313 517 428
Fax: 313 511 468
Mobil: 602 388 552, 602 357 246

e-mail: autojeraby@rakovnicko.com